Alexis Sanchez přerušil jednání s Arsenalem o nové smlouvě

Alexis Sanchez přerušil jednání s Arsenalem o nové smlouvě

Alexis Sanchez se doposud nedokázal dohodnout na podmínkách nové smlouvy s Arsenalem.

Aktuální smlouva chilského reprezentanta vyprší příští léto a Gunners údajně navrhli nárůst o 250000 dolarů za týden. Sanchez dosud nepodepsal novou smlouvu a klub od té doby odložil vyjednávání na základě prohlášení, že mzdové nároky 28letých jsou příliš vysoké. Bývalý hráč Barcelony potvrdil, že příjmy by mohly být hlavním důvodem sporu, s tím, že to zda podepíše novou smlouvy spočívá zcela v klubových rukou.

"Teď nemůžu nic říct (o mé budoucnosti), musíme počkat až do konce sezony," řekl Sanchez.

"Jak vždycky říkám, to nezávisí na mě, záleží na klubu. Co se jim líbí, co se jim nelíbí."

"Vždycky jsem říkal totéž, snažím se dělat všechno co mohu, abych podpořil tým, dával góly a vyhrával.

Alexis Sanchez není jediným hvězdným hráčem Arsenal, kterému končí smlouva, také Mesut Ozil se blíží k poslednímu ročníku své smlouvy. Německý internacionál také řekl, že požaduje velké navýšení platu, aby zůstal v severním Londýně dlouhodobě.

Arsene Wenger v březnu připustil, že obě vyjednávání byla odložena až do konce sezóny. "V současné době nemáme dohodu," řekl Wenger televiznímu vysílání beIN Sports. "Rozhodli jsme se zaměřit se na konec sezóny a mluvit o tom v létě. "Je to stejná situace s Ozilem, protože jakmile nenajdete dohodu a trvá to, není to dobré, takže je lepší jednání přerušit a sednout si v létě."

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek