Muž chce ukázat penis u soudu, aby dokázal nevinu

Muž chce ukázat penis u soudu, aby dokázal nevinu

Muž, který tvrdí, že náhodou zabil svou přítelkyni v důsledku orálního sexu, požádal o "předložení" penisu porotě jako důkazu.

Richard Henry Patterson, 65 let, je obviněn z vraždy 60ti leté Franciscy Marquinezové v její ložnici v říjnu 2015.

Říká, že její smrt byla důsledkem udušení při orálním sexu.

Patterson, z jižního pobřeží u Fort Lauderdale, přiznal svému příteli: "Udusil jsem ji. Franciscu jsem udusil." Nicméně jeho právník Ken Padowitz zdůraznil: "Řekl, že ji udusil. Nikdy neříkal, že ji uškrtil."

Padowitz napsal 1. května návrh, který obsahoval slova: "Dr. Ronald Wright, odborný svědek a bývalý koroner Broward County, svědčí, že ... její smrt je v souladu s tím, že byla náhodně sexuálně zadusena při orálním sexu." Je to důležité. Pro názor poroty je zásadní, aby plně porozuměla svědectví Dr. Wrighta a obhajobě v tomto případě."

Dodává, že její pitva nevykazovala na krku žádné známky traumatu ani modřin. Ovšem její tělo bylo v raných fázích rozkladu. Bylo to proto, že byla mrtvá "asi osm až 24 hodin předtím, než ji detektivové objevili na posteli, její tělo bylo přikryto prostěradlem" píší místní noviny Sun Sentinel. Patterson informoval svého advokáta Padowitze o smrti Marquinezové a jeho právník kontaktoval policii.

Koroner nemohl dospět k definitivnímu závěru ohledně příčiny a způsobu úmrtí Marquinezové.

Po smrti Marquinezové zřejmě Patterson napsal své dceři: "Včera večer tvůj otec udělal něco opravdu špatného a je mi to tak líto."

Zavolal jí také a řekl, že se "stalo něco hrozného" a že nemůže dál.

Podle zatýkacího rozkazu policie zaznamenala rozhovor v autě svého přítele a slyšela, že říká: "Udělal jsem to, já půjdu do vězení."

Marquinezův syn, Omar Andrade, 41 let, který žije v New Yorku, řekl: "Je to zoufalý muž, který má zoufalou taktiku. "Jen se snaží dostat z vězení."

Noviny The Mirror píší, že pokud bude jeho žádost o ukázání penisu povolena, bude to pouze v soukromí se soudci, právníky, soudním vykonavatelem, porotou a přítomným žalovaným.

Patterson je obviněn z vraždy druhého stupně a výběr poroty bude přibližně za týden.

Zdroj: www.man-trends.com

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek