5 věcí, které by muži nikdy neměli říkat během sexu

5 věcí, které by muži nikdy neměli říkat během sexu

Sex je vždy šťavnatým tématem diskuse. Lidé chtějí vědět, jak často to dělají přátelé a jaké to je, chtějí porovnat výhody a nevýhody svého nejnovějšího románu, ale také chtějí diskutovat o trapných situacích, ve kterých se nacházeli.

Sex by měl být příjemný, zábavný, ale hlavně se musíte cítit dobře. Když ale váš partner pronese jednu z následujících věcí, tak se nádherný zážitek okamžitě mění na průšvih. Muži se zdají být bezradní, řeknou správnou věc před a někdy i nejhorší po.

Od náhodných komentářů až po nešťastné otázky tito kluci opravdu nemají ponětí, co mají říkat, když jsou na tom, co se nazývá vysoká škola sexu. Existuje několik témat, o kterých by muži nikdy neměli mluvit. Chlapci vězte, že většina žen s vámi nechce zkoušet něco nového, ani nechtějí vědět, že jste amatér v posteli.

 

5. Mimochodem mám přítelkyni ...

Není horší čas odhalit, že jste ve vztahu nebo horší ... ženatý, než během sexu. Nic neukončí noc rychleji než tato jednoduchá slova. Už je pozdě vysvětlovat, že zatímco vy to děláte, vaše žena si také někde užívá. Už jste v tom udělal takový zmatek, že si to můžete udělat sám a doufat, že se na to rychle zapomene.

 

4. Vyzkoušíme něco nového?

Když se takové prohlášení objeví během sexu, její mysl automaticky začne závodit: "Co má na mysli vyzkoušet něco nového? Co by to "nové" znamenalo? Proč by to navrhoval během sexu, nudí se?" Normálně, pokud chcete okořenit svůj sexuální život, bylo by prospěšné diskutovat o tom ve vhodnějším čase, například když oba sedíte ve svislé poloze. To je vždy lepší čas a místo, na rozhovor o nových věcech, které chcete vyzkoušet v ložnici. Sexuální rozhodnutí učiněná v horkém okamžiku se obecně stávají politováníhodnými rozhodnutími, s nimiž nikdo není spokojen.

 

3. Co kdybych si to natočil?

Věřte tomu nebo ne, jsou muži, kteří si myslí, že pokud přinesou nějakou myšlenku v poslední chvíli, žena řekne ano. V podstatě chcete udělat ze své přítelkyně pseudoamatérskou pornhvězdu a buďme realisté, je to úroveň neúcty, která přichází spolu s návrhem zapnutí kamery během intimního okamžiku. Na druhou stranu, pokud si myslíte, že by s tím mohla souhlasit, počkejte na ten správný okamžik.

 

2. Cítíš se dobře? Skončila jsi? Líbí se ti to tak?

Pokud se necítí dobře, nemyslíš, že by něco řekla? Alternativou k něčemu, co není dobré, je něco špatné. Dívka ochotně vydrží jakoukoli bolest, hlavně aby nezničila ego svého partnera. Případně, pokud se ptáte jestli se cítí dobře, protože jste chtěli slyšet kompliment, pak jste narcista a je nepříjemné, že potřebujete neustálé ujišťování. Během sexu není čas hodnotit vaši sexuální zkušenost, dokonce není v pořádku ani požádat o hodnocení.

 

1. Jsem uvnitř?

Pokud se musíte zeptat, jestli jste v ní, pak jste amatér a pravděpodobně byste měl dokončit sexuální výchovu dříve, než se pokusíte znovu o sex. Jedna z prvních věcí, které by každý měl vědět o sexu, je místo, kde se všechno odehrává. Naznačujete, že nejste připraveni udělat velký krok do sexuálního vztahu.

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek