10 věcí, které dívky vyžadují od chlapců

10 věcí, které dívky vyžadují od chlapců

Existuje jedna otázka, na kterou se všichni muži na světě snaží odpovědět: "Co opravdu ženy chtějí?" Na tuto věčnou otázku je možné najít jednoduchou odpověď.

Tady je seznam 10 věcí, které od mužů ženy očekávají. Chlapci, berte na vědomí!

1. Spontánnost
To neznamená, že byste měli strávit každý víkend v nové zemi. To neznamená, že by každou noc měla pod oknem hrát dechová kapela. Dokonce i vana plná šampaňského je pravděpodobně nadbytečná. Ukažte spontánnost v malých věcech. Pozvěte ji na tanec při procházce nebo napište nečekanou zprávu. Dívky chtějí hádat, co bude dál.

2. Více vytrvalosti
Když žena říká "ne", neznamená to "ne". Nicméně také to neznamená "ano" nebo "možná". Někdy slova ženy vůbec nic neznamenají. Co chtějí, je muž, který projeví vytrvalost a dokáže, že její "ano!" je jedinou možnou odpovědí na jeho nabídku.

3. Inspirace
Každá žena je připravena stát se největším fanouškem pro její milované. Proto má právo očekávat stejný postoj i z druhé strany. Ať dělá žena cokoliv, je důležité, aby muž projevil upřímný zájem o její život. Snaží se stát se herečkou? Chce zahájit vlastní podnikání? Poběží maraton? Její šance na dosažení cíle se zdvojnásobí, pokud se rozhodnete opakovat jednu frázi: "Věřím ti."

4. Promyšlený dar
Pokud opravdu myslíte, že dívky potřebují pouze diamanty, drahé šperky a výlety na konec světa, rychle to pusťte z hlavy. Malý, ale promyšlený dar bude mít větší vliv na její tepovou frekvenci. Poslouchejte pozorně to, co říká. Dříve nebo později zjistíte, že miluje fialky v květináčích, od dětství snila o klavíru nebo je blázen do knih nějakého spisovatele. Teď víte, co máte dělat.

5. Smysl pro humor
Nějaký vtipálek kdysi řekl, že dívky mají rády vážné kluky. A muži, kteří neměli smysl pro humor, tomu věřili. Ale vědci prokázali, že smích je jedním z nejsilnějších přírodních afrodiziak. Takže vtipkujte častěji, ale pamatujte, že jsou věci, ze kterých byste si legraci dělat neměli. Například její šaty, účes nebo rodina.

6. Péče a starost
Buďte jí na blízku. Nepronásledujte ji, nevolejte jí 100krát denně a neposílejte milion e-mailů. Několik jednoduchých a upřímných otázek jí bude informovat, že vám na ní opravdu záleží. Nezapomeňte se zeptat, jaký měla den, jak se cítí, co chce a na co myslí. Ženy potřebují takové otázky, jako sůl.

7. Pozitivita
Psychologové tvrdí, že muž a žena jako pár připomínají dvě spojené nádoby. Pokud je jeden z nich naplněn pozitivitou, stany se brzy to samé druhému. Stabilní dobrá nálada je jedním z nejlepších darů, které muž může ženě dát. Prostě se usmívejte častěji, sdílejte s ní emoce a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

8. Opora
Samozřejmě, někdy máme obtížný den, kdy se chceme vzdát všeho, zakrýt obličej na polštáři a plakat po celý den. Přesto vědci říkají, že ženy jsou z povahy mnohem více emoční a zažívají smutek, melancholii nebo depresi více než muži. Proto chtějí, aby někdo v takových okamžicích přišel s ramenem, na kterém by se mohly vyplakat.

9. Upřímnost
Zdá se to být tak zřejmé, že se na to zapomíná. Nepodceňujte však, kolik žen potřebuje od mužů upřímnost. Pokud nechcete strávit večer s ní, ale s přáteli, řekněte jí to. Nevymýšlejte hloupé výmluvy a příběhy o tom, kolik práce musíte udělat. Každá žena ví, jak rozeznat pravdu od lži, bez ohledu na to, jak nevýznamná se vám může zdát. Vždycky řekněte pravdu.

10. Respekt
Pokud stále myslíte na ženy jako na slabou polovinu lidstva, pak o nich vůbec nic nevíte a tento bod je určen přímo vám. Ženy dokáží inspirovat a vytvářet krásné věci. Přicházejí s grandiózními nápady a realizují je. Dokáží udělat muže šťastné. Ženy znají svou vlastní hodnotu a očekávají od vás to samé. Nezapomeňte jim častěji opakovat, jak si jich vážíte a co pro vás opravdu znamenají. Potkáte štěstí hned za rohem.

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek