Středa, 30 listopadu, 2022

Rescue Remedy jsem si zamilovala já i má kočka Polly

Mohlo by Vás zajímat

Rescue Remedy krizovou esenci jsem si zamilovala nejen já, ale také má kočka Polly, která se ve svém životě bojí snad úplně všeho. Polly je velmi plachá a blízkost jiných koček, psů či cizích lidí jí jednoduše nedělá vůbec dobře. Polly je velmi uzavřená sama do sebe a k tělu si pustí pouze hrstku vyvolených, které ona sama velmi dobře zná. Díky krizovým esencím s ním ovšem naštěstí mohu alespoň jezdit autobusem na veterinární kliniku či jí vozit s sebou na návštěvy k mým kamarádkám, které mají také kočičky. Když ovšem očekávám nějakou krizovou událost, jako například návštěvu veterináře či plánuji svůj delší odjezd, podávám krizovou esenci Polly pravidelně, a to buď já osobně či můj manžel, který s Polly doma zůstává během mé cesty. 

Rescue Remedy nás umí podržet i v neočekávaných situacích

Rescue Remedyje skvělá v tom, že nás umí podržet i v situací, které nejsou až zase tak příliš plánované. Nedávno nás s Polly čekala náročná operace, která přišla jako blesk z čistého nebe a Polly z ní byla poměrně hodně vyděšená, a to asi stejně tak, jako já sama. Nebýt Rescue Remedy, které mohou používat nejen zvířata, ale také lidé, asi bych několik nocí probděla samou hrůzou o její život. Naštěstí jsem nalezla já i Polly uklidnění a záchranu právě v těchto krizových esencích, které jsem pravidelně užívala společně s Polly. Stejně dobře díky nim Polly překonává také cestu autobusem či vlakem. 

Zázračné kapky, které umí čarovat

Rescue Remedybych popsala jako takové zázračné kapky, které umí doslova a do písmene čarovat. Polly díky nim zvládá i situace, ze kterých by se za jiných okolností doslova zhroutila a já mám díky nim klid a převládá ve mně dobrý pocit z toho, že pro svou milovanou Polly dělám vše, co je v mých silách. Když jsme se tak nedávno s manželem přestěhovali do našeho nového bydlení, Polly z této změny byla samozřejmě velmi rozhozená a stres spojený se stěhováním z jejího „rodného“ bytu překonala opět pouze díky zázračným kapkám Rescue Remedy.

- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -