Středa, 30 listopadu, 2022

Ubytování na Benecku aneb užijte si romantický pobyt pro dva

Mohlo by Vás zajímat

Současná doba plná stresu a pracovních povinností příliš nenapomáhá dlouhodobým partnerským vztahům. Většina mužů i žen totiž dává raději přednost před rodinným životem přednost kariéře a vysokému platu společně s teplým místečkem v hezké kanceláři. I přesto se ovšem najdou světlé výjimky, jejichž soužití však není jednoduché. Partneři jsou většinou zavaleni prací, a proto na sebe nemají tolik času. Určité řešení tohoto problému ale nabízí ubytování na Benecku.

Kde se ubytovat?

Ubytování na Benecku nabízí hned několik krásných horských hotelů, ovšem pouze jeden z nich nabízí ubytování pro rodiny s dětmi a romantické pobyty. K dispozici budete mít moderně zařízené pokoji, které v nedávné době prošly rekonstrukcí. Na každém z nich se nachází televize, internetové připojení a čisté sociální zařízení. Během svého pobytu tak budete mít dostatek soukromí, jež je ke kvalitnímu partnerskému soužití nesmírně důležité.

V čem spočívá romantický pobyt?

ProFamily Hotel TOP Benecko je vhodný mimo jiné i pro lyžařský výcvik, ovšem v jeho nabídce se nachází i speciální romantický pobyt pro dva. Ten zahrnuje ubytování ve dvoulůžkovém pokoji a také romantickou večeři o třech chodech s láhví vynikajícího vína. Kromě toho si v budově ubytování pro školu a ubytování pro školku užijete 60 minut ve wellness centru s malým občerstvením. Malou pozorností je poté láhev sektu na pokoji, kterou můžete oslavit příjezd do oblasti Benecka.

Kolik takový pobyt stojí?

Hotel u sjezdovky vhodný pro letní tábor i adaptační pobyty vyniká nad konkurencí i příznivými cenami. Romantický pobyt pro 2 je možné pořídit už za 2 200 Kč, což je velmi výhodná cena za dva dny strávené v nádherné horské přírodě. Tento balíček můžete koupit svým přátelům nebo rodičům jako dárek. Obdarovaný pár si poté jednoduše vybere nejvhodnější termín k pobytu a už mu nic nebude bránit v užití si krkonošské přírody.

Chcete-li si odpočinout od pracovního stresu se svou drahou polovičkou, je romantický pobyt na Benecku tím pravým řešením. Na chvíle strávené na horách totiž budete s láskou vzpomínat.

- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -